Od 2007 roku pierwsza w Polsce profesjonalna witryna z używanymi zegarkami.

Zadzwoń +48 605 331 448 Pon. - Pt. 10:30-17:30
do kasy suma: 0,00 zł

Newsletter

Watchland Luksusowe Zegarki na Facebook
Watchland Luksusowe Zegarki - Rzetelna Firma
Krajowy Fundusz Zastawniczy
Chrono24 Watchland Luksusowe Zegarki
Youtube Watchland Luksusowe Zegarki
Watchland na Allegro
Sprzedaż komisowa

Watchland - LuksusoweZegarki.pl umożliwia Ci sprzedaż komisową Twojego zegarka udostępniając wiedzę i doświadczenie naszego zespołu. Dzięki wieloletniej obecności na rynku mamy dostęp do bogatej sieci klientów oraz posiadamy szeroką wiedzę z zakresu poszczególnych marek i modeli zegarków będąc przy tym jedną z najbardziej rozpoznawalnych firm w Polsce. Przystępując do naszego programu sprzedaży komisowej dajemy Ci dostęp do wszystkich korzyści płynących z naszej znajomości branży i doświadczenia zdobywanego przez wiele lat. Umożliwimy Ci korzystanie z narządzi profesjonalnego sprzedawcy nie tracąc przy tym prawa własności do swojego czasomierza. Oferujemy pełne wsparcie począwszy od wstępnej wyceny, aż po sprzedaż i sfinalizowanie transakcji.

 

  • Korzystając z naszej opcji sprzedaży komisowej Twój zegarek w krótkim czasie pojawi się w naszej ofercie.

  • Od 2007 roku jesteśmy internetowym liderem sprzedaży luksusowych zegarków na rynku wtórnym. W tym czasie nasza firma rozwinęła własny sklep internetowy oraz globalną sieć dystrybucji za pomocą serwisu aukcyjnego Allegro, Facebook oraz profesjonalnej giełdzie Chrono24.

  • Co miesiąc naszą witrynę odwiedza tysiące osób zainteresowanych zakupem zegarków.

  • W połączeniu z globalną siecią dystrybucji oraz kanałami społecznościowymi docieramy do tysięcy kolekcjonerów na całym świecie.

  • Nasz dział sprzedaży utrzymuje stałe relacje z kolekcjonerami na wszystkich kontynentach oraz na bieżąco rejestruje zapotrzebowania na określone marki i modele luksusowych zegarków szwajcarskich.

  • Przystępując do naszego programu sprzedaży komisowej nasza sieć dystrybucji stanie się Twoją siecią!

  • Tylko dzięki Watchland - LuksusoweZegarki.pl uzyskasz najwyższy poziom doświadczenia i dostęp do ostatecznego odbiorcy.

 

Zapraszamy do kontaktu z nami poprzez formularz kontaktowy, pod adresem email biuro@luksusowezegarki.pl lub telefonicznie pod numerem +48605331448.Serdecznie zapraszamy!

Załoga sklepu
WATCHLAND Luksusowe Zegarki

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl