Od 2007 roku pierwsza w Polsce profesjonalna witryna z używanymi zegarkami.

Zadzwoń +48 605 331 448 Pon. - Pt. 10:30-17:30
do kasy suma: 0,00 zł

Newsletter

Watchland Luksusowe Zegarki na Facebook
Watchland Luksusowe Zegarki - Rzetelna Firma
Krajowy Fundusz Zastawniczy
Chrono24 Watchland Luksusowe Zegarki
Youtube Watchland Luksusowe Zegarki
Watchland na Allegro
Finansowanie pod zastaw

Niekiedy przejściowe problemy finansowe lub niedobór kapitału hamują Twoje inwestycje. Od teraz sytuacja nie będzie taka trudna!

Jako pierwsi na Polskim rynku wprowadziliśmy usługę odmrożenia środków finansowych ulokowanych w wysokiej klasy zegarkach. Przy współpracy z Krajowym Funduszem Zastawniczym finansujemy Twoje potrzeby zabezpieczając się na luksusowych zegarkach szwajcarskich oraz markowej biżuterii.

Zdajemy sobie sprawę, że decyzja o zaciągnięciu zobowiązania pod zastaw wysokiej klasy czasomierza nie jest łatwa. Wymaga przede wszystkim zaufania do firmy finansującej. Od 2007 roku jesteśmy liderem w handlu luksusowymi zegarkami szwajcarskimi na rynku wtórnym. Zaufaj naszemu wieloletniemu doświadczeniu w zakresie wyceny używanych luksusowych zegarków szwajcarskich. Jako nieliczni na rynku posiadamy specjalistyczną wiedzę pozwalającą nam na fachową ocenę posiadanych przez Ciebie przedmiotów. Dzięki współpracy z Krajowym Funduszem Zastawniczym jesteśmy w stanie finansować wysokokwotowe potrzeby z zabezpieczeniem na pojedynczych egzemplarzach lub całych kolekcjach luksusowych zegarków.

Szyjemy naszą ofertę na miarę co oznacza, że do każdej sprawy podchodzimy indywidualnie. W przypadku kiedy potrzebujesz wsparcia finansowego ale nie chcesz sprzedawać swojego zegarka sporządzimy ofertę przygotowaną specjalnie dla Ciebie. Rzetelnie wycenimy Twój zegarek oraz przedstawimy najkorzystniejsze rozwiązanie.

Zapraszamy do kontaktu z nami poprzez formularz kontaktowy, pod adresem email biuro@luksusowezegarki.pl lub telefonicznie pod numerem +48605331448.Serdecznie zapraszamy!

Załoga sklepu
Watchland Luksusowe Zegarki

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl