Od 2007 roku pierwsza w Polsce profesjonalna witryna z używanymi zegarkami.

Zadzwoń +48 605 331 448 Pon. - Pt. 10:30-17:30
do kasy suma: 0,00 zł

Newsletter

Watchland Luksusowe Zegarki na Facebook
Watchland Luksusowe Zegarki - Rzetelna Firma
Krajowy Fundusz Zastawniczy
Chrono24 Watchland Luksusowe Zegarki
Youtube Watchland Luksusowe Zegarki
Watchland na Allegro
Skup zegarków

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów uruchomiliśmy skup luksusowych zegarków szwajcarskich za gotówkę. Nie musisz już dłużej czekać, aż Twój zegarek zostanie sprzedany i odkładać swoich planów na przyszłość. Od teraz oferujemy Ci odkupienie Twojego szwajcarskiego zegarka od ręki za gotówkę i bez zbędnej zwłoki.

Posiadamy bogate doświadczenie w handlu luksusowymi zegarkami oraz wiedzę niezbędną do oferowania najwyższych cen skupu.
Gwarantujemy fachową i rzetelną wycenę uwzględniającą stan zachowania w odniesieniu do realnej wartości rynkowej przedstawionych do skupu zegarków.

Skupujemy zegarki współczesne jak i klasyczne topowych szwajcarskich marek. Jesteśmy zainteresowani zakupem zegarków złotych, platynowych, stalowych oraz wysadzanych kamieniami szlachetnymi. Skupujemy zegarki z pełną dokumentacją oraz bez dokumentów i pudełek. Wiek zegarków oferowanych do skupu oraz stan zachowania jest bez znaczenia.
Jeśli posiadasz zegarek stary i podniszczony prosimy abyś go nie czyścił i nie polerował.


Sprzedaj swój zegarek w trzech prostych krokach:

Skup zegarków
Sprawdź czy zegarek, który posiadasz jest na liście marek, które skupujemy. Prześlij zdjęcia swojego zegarka (przód, tył, zapięcie paska lub bransolety) oraz dokumentów i oryginalnego pudełka (o ile są w komplecie z zegarkiem) na nasz adres biuro@luksusowezegarki.pl Tego samego dnia przedstawimy Ci ofertę odkupu Twojego zegarka - zaakceptuj ją i odbierz swoją gotówkę!

Skupujemy zegarki w następujących miastach: Warszawa, Poznań, Łódź, Wrocław, Katowice, Kraków, Gdańsk, Kielce, Białystok, Bydgoszcz, Gorzów Wielkopolski, Lublin, Olsztyn, Opole, Rzeszów, Szczecin, Toruń, Zielona Góra.Chcesz sprzedać swój zegarek? Skontaktuj się z nami już teraz poprzez formularz kontaktowy, pod adresem email biuro@luksusowezegarki.pl lub telefonicznie pod numerem +48605331448.Serdecznie zapraszamy!

Załoga sklepu
Watchland Luksusowe Zegarki

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl